• 1 z 3
 

Vykuřovací svíčka

 

Kouzelná kombinace čistě přírodního sójového vosku, bílé šalvěje, směsí kadidel s bylinami a praskajícího dřevěného knotu, dala vniknout naší vykuřovací svíčce.

Pokud milujete vykuřování a svíčky, tohle je něco pro Vás.

Šalvěj bílá čistí prostory od negativních energií a přináší mír a klid. Je považována za jednu z nejposvátnějších indiánských bylin tradičně vykuřovaných při očistných, léčebných, ochranných a obřadních ceremoniích. Má vynikající očistné schopnosti, očišťuje nejen předměty a prostory, ale i tělo, mysl a duši. Očišťuje od negativních energií, uvolňuje mysl a pozvedá vědomí. Pomáhá na cestě k dosažení moudrosti a duševní čistoty.

Dostupnost Skladem
395 Kč
   
Značka Srdce otevřené
Kategorie Svíčky
 

Obsah balení:

svíčka

Doba hoření:

40+ hodin

Složení

sójový vosk z ekologického zemědělství

Šalvěj bílá

směs kadidel a bylin

dřevěný knot

 

Upozornění:

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Svíčku zapalujte pouze na nehořlavém podkladu. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup. Neumísťujte svíčky do průvanu. Svíčky chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Svíčku umístěte na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Pokud do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Svíčky se nedotýkejte v době hoření a bezprostředně po dohoření svíčky, hrozí popálení.