• 1 z 2
 

Krystalová mlha Spánek

 

Krystalová aroma mlha s vůní čistě přírodních esenciálních olejů, nabitá a zharmonizovaná energií amazonitu. Provoní a zharmonizuje Váš domov uklidňující vůní levandule a bergamotu. 

Amazonit je mimořádně uklidňující kámen. Navozuje klid, rovnováhu a harmonii.  

Mlha vhodná pro všechny, kteří potřebují zklidnit po náročném dni.

Dostupnost Skladem
350 Kč
   
Značka Srdce otevřené
Kategorie Esence a očista
 

Mlha SPÁNEK s kombinací vůní levandule a bergamot je tak vhodná pro všechny, kdo potřebují trochu zklidnit po náročném dni.
Esenciální oleje ovlivňují naše emoce, náladu a psychiku. Působí na naši mysl i tělo, májí velmi silné terapeutické vlastnosti.

 

Esenciální oleje:
Levandule: pomáhá zmírnit stres a nervové napětí, zklidňuje nervový systém, podporuje spánek a uvolňuje mysl

Bergamot: podporuje spánek, zklidňuje nervový systém, zmírňuje stres a úzkost 

AmazonitAmazonit je mimořádně uklidňujícím kamenem. Mezi účinky amazonitu patří to, že tiší nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. Otevírá srdeční a krční čakru.

Použití:

Dvakrát nebo třikrát stříkněte mlhu do prostoru a nechte ji rozvonět. Můžete také aplikovat na polštář, oblečení, při meditaci, odpočinku, v autě, v kanceláři, kdekoli vám to bude příjemné...

Suroviny jsou čistě přírodní, nejsou však vhodné k přímému kontaktu s pokožkou. 
Každá lahvička s vůní a krystaly se může nepatrně lišit.


Složení:

Ethanol potravinářské kvality, destilovaná voda, 100% esenciální olej levandule, 100% esenciální olej bergamot, krystaly amazonitu


Skleněná lahvička s rozprašovačem 100 ml a přírodní etiketou z recyklovaného papíru

Krystalové aroma mlhy jsou ručně vyráběné.

 

Upozornění: Před použitím protřepejte, zabraňte přímému kontaktu s pokožkou a nevdechujte. Uchovávejte na suchém místě do 24°C, nevystavujte přímému slunci, vysoce hořlavý. Uchovávejte mimo dosah dětí, není určeno k vnitřnímu užití. Při zasažení očí, ihned vypláchněte vodou.  
Minimální trvanlivost 12 měsíců