• 1 z 4
 

Harmonizační svíčka Zklidnění

 

Levandule

  • zklidňuje
  • uvolňuje napětí a stres
  • uklidňuje mysl a nechává odejít negativní myšlenky
  • harmonizuje prostor i tělo
  • uvolňuje mysl i tělo
  • pomáhá při nespavosti
  • odstraňuje negativní energie
Dostupnost Skladem
Varianta
295 Kč
   
Značka Srdce otevřené
Kategorie Svíčky
 

Máš za sebou náročný den a jediné po čem toužíš je dát si relaxační koupel a už jen odpočívat? Tak právě svíčka ZKLIDNĚNÍ je ta pravá. Navozuje pocit uvolnění a klidu. Pomůže ti odstranit vše co jsi si na sobě/v sobě přinesl po celém dni domů a už to nepotřebuješ. 

 

Svíčky jsou energeticky nabity, aby ti doplnili potřebnou energii. Proto prosím s nimi tak i zacházej. Svíčka funguje jako energetický zářič. Obsahuje harmonizační energii a záměr pro zenergetizování sebe, prostoru i okolí. Energie se aktivuje zapálením svíčky. Svíčka je vhodná nejen při relaxaci, ale i k rituálům či k meditacím.

Použití:

Svíčku můžeš nechat jen tak hořet a u toho si dělat svou práci. Pro větší účinek však doporučuji si v klidu sednou, svíčku zapálit, uvědomit si záměr, který od svíčky chceš a vnímat energii, která k tobě bude proudit. Použít ji můžeš i u rituálu meditace nebo jógy, zvýšíš tím účinek samotného procesu. Až budeš chtít svíčku zhasnout, nesfoukávej ji, odfoukl bys z ní vše co svíčka nasála. Svíčku zhasni přikrytím nehořlavým předmětem.

 

Obsah balení:

svíčka

kartička (účinky)

doba hoření: 20+ hodin

Složení

sojový vosk z ekologického zemědělství

přírodní esenciální a vonné oleje

knot z bavlny

 

Upozornění:

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Svíčku zapalujte pouze na nehořlavém podkladu. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup. Neumísťujte svíčky do průvanu. Svíčky chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Svíčku umístěte na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Pokud do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Svíčky se nedotýkejte v době hoření a bezprostředně po dohoření svíčky, hrozí popálení.