• 1 z 3
 

Harmonizační svíčka Štěstí

 

Pomeranč + skořice + vanilka

  • přitahuje štěstí a pozitivní "náhody"
  • pomáhá zvládnout stresující situace
  • napomáhá soustředění
  • dodává odvahu a sebevědomí
  • zvyšuje víru v sebe sama
  • odstraňuje negativní myšlenky a energie
  • očišťuje mysl od pochybností
Dostupnost Momentálně nedostupné
Varianta
295 Kč
   
Značka Srdce otevřené
Kategorie Svíčky
 

Čeká tě těžká zkouška nebo pohovor? Pracuješ na svém projektu a už ti k jeho úplnému úspěchu chybí jen ta "kapka štěstí"? Nebo prostě máš jen pocit, že se ti nic nedaří? Tak právě svíčka ŠTĚSTÍ je ta pravá. Dodá ti sebedůvěru a zbaví tě pochybností.

Ano, "štěstí" v tomto smyslu a "náhody" neexistují, všechno si to tvoříme my sami, ale někdy potřebujeme pomoct, abychom se zbavili toho černého mráčku nad námi a nechali zase vysvitnout slunce.

 

Svíčky jsou energeticky nabity, aby ti doplnili potřebnou energii. Proto prosím s nimi tak i zacházej. Svíčka funguje jako energetický zářič. Obsahuje harmonizační energii a záměr pro zenergetizování sebe, prostoru i okolí. Energie se aktivuje zapálením svíčky. Svíčka je vhodná nejen při relaxaci, ale i k rituálům či k meditacím.

Použití:

Svíčku můžeš nechat jen tak hořet a u toho si dělat svou práci. Pro větší účinek však doporučuji si v klidu sednou, svíčku zapálit, uvědomit si záměr, který od svíčky chceš a vnímat energii, která k tobě bude proudit. Použít ji můžeš i u rituálu meditace nebo jógy, zvýšíš tím účinek samotného procesu. Až budeš chtít svíčku zhasnout, nesfoukávej ji, odfoukl bys z ní vše co svíčka nasála. Svíčku zhasni přikrytím nehořlavým předmětem.

 

Obsah balení:

svíčka

 

doba hoření: 20+ hodin

Složení

sojový vosk z ekologického zemědělství

přírodní esenciální a vonné oleje

knot z bavlny

 

Upozornění:

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Svíčku zapalujte pouze na nehořlavém podkladu. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup. Neumísťujte svíčky do průvanu. Svíčky chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Svíčku umístěte na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Pokud do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Svíčky se nedotýkejte v době hoření a bezprostředně po dohoření svíčky, hrozí popálení.