• 1 z 3
 

Harmonizační svíčka Láska

 

Růže + jasmín + orchidej

  • navazuje intimní atmosféru
  • pomáhá nám přijmout se takové jací opravdu jsme
  • pomáhá prohloubit lásku k sobě samým i partnerovi
  • harmonizuje srdeční čakru
  • zvyšuje citlivost a empatii
  • učí náš milovat bez podmínek
  • přitahuje do života více lásky a radosti 
Dostupnost Skladem
Varianta
295 Kč
   
Značka Srdce otevřené
Kategorie Svíčky
 

Cítíš se osaměle, nemáš se rád/a, potřebuješ v životě trochu lásky a pohlazení nebo si chceš udělat příjemný večer s partnerem? Pak právě svíčka LÁSKA je ta pravá. Svíčka ti nenahradí vlastní sebelásku, ale může ti pomoci na cestě za ní. 

 

Svíčky jsou energeticky nabity, aby ti doplnili potřebnou energii. Proto prosím s nimi tak i zacházej. Svíčka funguje jako energetický zářič. Obsahuje harmonizační energii a záměr pro zenergetizování sebe, prostoru i okolí. Energie se aktivuje zapálením svíčky. Svíčka je vhodná nejen při relaxaci, ale i k rituálům či k meditacím.

Použití:

Svíčku můžeš nechat jen tak hořet a u toho si dělat svou práci. Pro větší účinek však doporučuji si v klidu sednou, svíčku zapálit, uvědomit si záměr, který od svíčky chceš a vnímat energii, která k tobě bude proudit. Použít ji můžeš i u rituálu meditace nebo jógy, zvýšíš tím účinek samotného procesu. Až budeš chtít svíčku zhasnout, nesfoukávej ji, odfoukl bys z ní vše co svíčka nasála. Svíčku zhasni přikrytím nehořlavým předmětem.

 

 

Obsah balení:

svíčka

 

doba hoření: 20+ hodin

Složení

sojový vosk z ekologického zemědělství

přírodní esenciální a vonné oleje

knot z bavlny

 

Upozornění:

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Svíčku zapalujte pouze na nehořlavém podkladu. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup. Neumísťujte svíčky do průvanu. Svíčky chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Svíčku umístěte na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Pokud do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Svíčky se nedotýkejte v době hoření a bezprostředně po dohoření svíčky, hrozí popálení.