• 1 z 2
 

Harmonizační svíčka Hojnost

 

Černý hrozen

  • přitahuje hojnost do našeho života
  • pomáhá nám vnitřně se naladit na energii hojnosti
  • pomáhá odstranit pocity nedostatku
Dostupnost Skladem
Varianta
295 Kč
   
Značka Srdce otevřené
Kategorie Svíčky
 

 

Rád/a bys přitáhl/a větší hojnost do svého života? Máš pocit nějakého nedostatku ve svém živote? Myslíš si, že bys přivítal/a větší hojnost peněz, klientů, přátel atd.? Nebo si chceš jenom zpříjemnit chvilku vůní černého hroznu? Pak svíčka HOJNOST je právě pro tebe.

 

Svíčky jsou energeticky nabity, aby ti doplnili potřebnou energii. Proto prosím s nimi tak i zacházej. Svíčka funguje jako energetický zářič. Obsahuje harmonizační energii a záměr pro zenergetizování sebe, prostoru i okolí. Energie se aktivuje zapálením svíčky. Svíčka je vhodná nejen při relaxaci, ale i k rituálům či k meditacím.

Použití:

Svíčku můžeš nechat jen tak hořet a u toho si dělat svou práci. Pro větší účinek však doporučuji si v klidu sednou, svíčku zapálit, uvědomit si záměr, který od svíčky chceš a vnímat energii, která k tobě bude proudit. Použít ji můžeš i u rituálu meditace nebo jógy, zvýšíš tím účinek samotného procesu. Až budeš chtít svíčku zhasnout, nesfoukávej ji, odfoukl bys z ní vše co svíčka nasála. Svíčku zhasni přikrytím nehořlavým předmětem. 

Obsah balení:

svíčka

kartička (účinky)

doba hoření: 20+ hodin

Složení

sojový vosk z ekologického zemědělství

přírodní esenciální a vonné oleje

knot z bavlny

 

Upozornění:

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Svíčku zapalujte pouze na nehořlavém podkladu. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup. Neumísťujte svíčky do průvanu. Svíčky chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Svíčku umístěte na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Pokud do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Svíčky se nedotýkejte v době hoření a bezprostředně po dohoření svíčky, hrozí popálení.