Tip
  • 1 z 3
 

Harmonizační svíčka Energie

 

Citronová tráva + máta

  • doplňuje životní energii
  • zlepšuje koncentraci a soustředění
  • zbavuje negativních pocitů
  • rozproudí energii v těle
  • povzbuzuje a pozvedá vědomí 
  • dodává elán a chuť do života
Dostupnost Skladem
Varianta
295 Kč
   
Značka Srdce otevřené
Kategorie Svíčky
 

Potřebuješ povzbudit, probrat, rozproudit v sobě energii nebo jen chceš oživit trochu svůj elán a nadšení do tvoření? Pak právě svíčka ENERGIE je ta pravá. Pokud se cítíš unaveně, sklesle, bez chuti do života nebo jenom cítíš, že potřebuješ malé nakopnutí stačí ji zapálit.

 

Svíčky jsou energeticky nabity, aby ti doplnili potřebnou energii. Proto prosím s nimi tak i zacházej. Svíčka funguje jako energetický zářič. Obsahuje harmonizační energii a záměr pro zenergetizování sebe, prostoru i okolí. Energie se aktivuje zapálením svíčky. Svíčka je vhodná nejen při relaxaci, ale i k rituálům či k meditacím.

Použití:

Pro větší účinek doporučuji si v klidu sednou, svíčku zapálit, uvědomit si záměr, který od svíčky chceš a vnímat energii, která k tobě bude proudit. Použít ji můžeš i u rituálu meditace nebo jógy, zvýšíš tím účinek samotného procesu. Až budeš chtít svíčku zhasnout, nesfoukávej ji, odfoukl bys z ní vše co svíčka nasála. Svíčku zhasni přikrytím nehořlavým předmětem.

 

 

Obsah balení:

svíčka

 

doba hoření: 20+ hodin

Složení

sojový vosk z ekologického zemědělství

přírodní esenciální a vonné oleje

knot z bavlny

 

Upozornění:

Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Svíčku zapalujte pouze na nehořlavém podkladu. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup. Neumísťujte svíčky do průvanu. Svíčky chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Svíčku umístěte na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Pokud do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot. Svíčky se nedotýkejte v době hoření a bezprostředně po dohoření svíčky, hrozí popálení.