Vykuřování

 

 

Zavři oči, zklidni svou mysl a nech své smysly obejmout vonným kouřem.

Vykuřování je láska, první pomoc i něco mezi nebem a zemí. 

Bylinný dým Tě naladí na tu správnou vlnu a nechá odplout Tvé obavy.

Obejme Tě svou voňavou náručí a pohladí po srdci. 

Cítíš, že Tě vykuřování volá? A víš, co dokáže?

Provoní a energeticky vyčistí Tvůj domov

 

Tvůj domov, místo kde trávíš nejvíce času a kde si zasloužíš cítit se jako Bohyně. K tomu ti dopomohou právě vykuřovadla. Vonný kouř totiž nejenže provoní Tvůj prostor, ale také Tě správně naladí. Dopřej si čas pro sebe s kakaem a našimi rituálními tyčinkami nebo vykuřovacími směsi. 

Energetické očištění

Pocit přehlcení z práce? Neustálý tok myšlenek? Negativní emoce bez příčiny? Emoční disbalanc? Poznáváš se v tom? Možná je právě na čase energeticky očistit samu sebe. Vykuřovadla Ti pomohou navrátit se zpět ke svému středu, ke své podstatě. Energeticky očistí nejen Tebe, ale i předměty, které jsou tvými talismany a ochránci. Věděla jsi, že i minerální náramky je dobré čas od času energeticky očistit?

Psychický pomocník

Už jen samotné zastavení se a příprava vykuřovadla je léčivá činnost. Vědomě si dopřát čas pro sebe. Vybrat si můžeš z několika vykuřovacích směsí, přičemž každá z nich působí jinde. Levandule tě dokáže uvolnit. Citrusy Ti zase přinesou nával energie. Kadidlo je skvělé k meditaci a hlubokým myšlenkám. Můžeš si tak vybrat přesně to, co teď pro svou psychiku potřebuješ. A pokud váháš, tak Ti moc ráda s výběrem pomohu.

Vykuřováním ke zdraví 

Vykuřování funguje skvěle i jako prevence nemocí, a to především díky bylinám a pryskyřici, které obsahuje.

Například eukalyptus a piniová pryskyřice je úžasnou kombinací pro dýchací cesty. Kadidlo a Palo Santo využiješ při poruchách spánku. Sandarak využívají duly při porodech. K prohloubení sebelásky Ti pomůže pačuli, růže nebo jasmín.

Rituály 

Vykuřování je používáno také při nejrůznějších rituálech a ceremoniích. Ať už jde o otevírání nových cest nebo uzavírání těch starých. Využít ho můžeš při domácích rituálech, ale i třeba na ženských kruzích. 

 

 

Ještě váháš nebo už se nemůžeš dočkat, až vykuřování vyzkoušíš? V dalším článku se podíváme na to, jakými způsoby můžeš vykuřování provádět. 

 

Už teď jsem zvědavá, jaký způsob bude ten Tvůj!

.

Vše potřebné najdeš na e-shopu v sekci VYKUŘOVADLA