❗️DOVOLENÁ - Odesíláme objednávky přijaté a zaplacené nejdéle do PÁTKU 2.6. potom znovu až ve ČTVRTEK 15.6. ❗️

Jarní probuzení energie

Vzduch voní jarem, slunce nás zve do přírody a naše vnitřní síla se probouzí ze zimního spánku.

Některé z nás již radostně tančí, splétají své vlasy a otevírají zemi svým hlasem. Jiným to ale může maličko trvat.

Pojď se podívat, jak můžeš rozproudit jarní energii ve svém těle a pomoci tak své vnitřní divošce tančit na rozkvetlých lukách.

Svou energii můžeš rozproudit již od samotného rána. Už staré kmeny věděly, že voda dokáže zázraky a ta studená obzvlášť. Pokud nepatříš mezi otužilce, postačí, když si opláchneš obličej studenou vodou, ale jestli cítíš, že to není dost, tak můžeš zkusit studenější sprchu nebo tu teplou zakončit právě chladnějším závěrem. Nezapomeň být k sobě laskavá a poslouchat své tělo, samo Ti napoví, co je pro Tebe nejlepší. Po osprchování nebo omytí obličeje použij KRYSTALOVOU MLHU POVZBUZENÍ. Právě tato mlha je skvělým pomocníkem k rozproudění energie, a to díky úžasné kombinaci granátu - dodává energii a pomáhá nabrat nové síly, mátě peprné - zmírňuje únavu a rozjasňuje mysl a citrónové trávě - stimuluje dobrou náladu a posiluje nervový systém. 

Já osobně si ráda zajdu ráno i pro trochu té energie od sluníčka a probouzející se země. Bosá se projdu po zahrádce, udělám několik vědomých nádechů a výdechů a poděkuji za nový den. Zkus i Ty tohle zařadit do své ranní rutiny. Čerstvý vzduch probudí Tvé smysly a slunce prohřeje Tvé tělo. Pokud si netroufáš chodit venku bosá, nevadí! Tohle propojení se s přírodou a sebou samotnou je účinné i bez bosých nožek. 

 

Nezapomeň vyživit také své tělo nějakým dobrým jídlem plným vitamínů. Věděla jsi, že už může sbírat divoké bylinky? Právě teď najdeš venku fialky, medvědí česnek, sedmikrásky, mladé kopřivy nebo méně známý ptačinec žabinec. 

Přesouváme se k aktivní části dne. V této části dne pracujeme, pečujeme o děti, staráme se o domácnost nebo se věnujeme jiným činnostem vyžadujícím větší soustředění. Právě k udržení pozornosti a rozproudění energie Ti pomůže HARMONIZAČNÍ SVÍČKA ENERGIE. Nejenže Ti dodá sílu a pomůže k lepšímu výkonu, ale postará se také o Tvou psychickou pohodu. Dopřej si během dne kratičký rituál, během kterého dočerpáš energii na zbytek dne.

 

Rituál dosycení energie:

 Zapal svíčku ENERGIE, zavři své oči a dopřej si pár minut jen pro sebe. Soustřeď se na svůj dech, vědomě se nadechni a vydechni. Představ si, jak s každým nádechem putuje k tvému nitru nová energie a s výdechem tě opouští veškeré napětí a negativní pocity. Nádech, výdech. Netlač na sebe, dýchej volně a klidně. Tento maličký denní rituál nemusí být dlouhý, záleží jen na Tobě, zda si dopřeješ pouze pár nádechů a výdechů nebo bude trvat několik minut. Až se budeš cítit dosycená, pomaličku otevři oči a poděkuj si za to, že sis i během dne našla pár vědomých minut jen pro sebe. Protože jen pokud se Ty budeš cítit zazdrojovaná, tak můžeš svou pozitivní energii a lásku šířit bezpečně dále. 

Sluneční světlo začíná zlátnout a vše se chystá k opětovnému zklidnění. Pomalu se stmívá a pro Tebe je to znamení, že je čas zvolnit. Je to také čas, kdy se některé z nás již cítí vyčerpané vyprahlé a emočně rozladěné, přitom právě zlatá barva slunce je hravá a radostná. Právě KRYSTALOVÁ MLHA RADOSTNÁ Ti pomůže k naladění se. Tato mlha tě povzbudí a náplní pocitem radosti. Je hravá právě díky kombinaci mandarinky, grepu, sladkého pomeranče a slunečního kamene.

 

Ještě než půjdeš spát, nezapomeň si dopřát vědomý odpočinek, protože právě ten je klíčem k nabitému ránu. Dopřej si čas pro sebe u Tvé oblíbené knihy nebo si udělej malý wellness u sebe v koupelně. Všechno, co Tě naplňuje štěstím, se počítá! Jako pomocníka k tomu správnému naladění a odpočinku Ti mohu doporučit vykuřovací směs nebo svíčku- Zklidnění.  

 

Budu ráda, když mi napíšeš, jak se po takovém dnu cítíš. 

S láskou

Eliška